Sasniegumi sportā


2020./2021.mācību gads


VEF Rīgas skolu superlīga

Noslēgusies ikgadējā VEF Rīgas skolu basketbola superlīga. Lai arī šī sezona notika neparastāk, jauniešiem tika sniegta iespēja pārdzīvot visdažādākās emocijas, kā arī parādīt savas prasmes ne tikai metot bumbu grozā klātienē, bet arī virtuāli, piedaloties e-sporta sacensībās. Neviens nevarēja iedomāties, ka 12. sezona notiks attālināti.

Sacensības skolu komandām notika vairākās klašu grupās. Šogad iespēja piedalīties bija arī skolotājiem. Projektā piedalījās 36 skolas, kuras pārstāvēja 364 skolēni un skolotāji.    

Sacensības ilga divus mēnešus, kopā bija 8 dažādi aktivitāšu uzdevumi un Slam dunk konkurss.  Katrs no uzdevumiem bija jāveic noteiktā laika periodā. Katrs dalībnieks varēja izpildīt vienu vai vairākus uzdevumus pēc savas izvēles un fiziskās sagatavotības. Katrā sacensību veidā vērtējums tika noteikt atsevišķi. Fiziskajās aktivitātēs vērtēja kopējo veikto distanci. Basketbola freestyle konkursā – oriģinalitāti un izpildījuma kvalitāti. Savukārt basketbola elementu sacensībās tika saskaitīts kopējais iemesto grozu skaits.       

 • Fiziskā aktivitāte – skriešana; no 15. līdz 21. februārim. Dalībnieki skrēja distanci pēc savas izvēles un katru dienu iesūtīja elektroniskos rezultātus.
 • Fiziskā aktivitāte – iešana; no 15. līdz 21. februārim. Dalībnieki gāja distanci pēc savas izvēles un katru dienu iesūtīja elektroniski rezultātus.
 • E-sports – NBA 2K21 uz Playstation un Xbox spēļu konsolēm;  no 22. līdz 28. februārim. Dalībnieki sacentās NBA2K21 basketbola video spēlē. Komandā 3 dalībnieki.
 • Basketbola elements – freestyle (brīvas interpretācijas triki, izmantojot basketbola elementus brīvā kombinācija); no 22.februāra līdz 7.martam. Dalībnieks izpildīja vienu triku vai triku kopumu ar basketbola elementiem. Nofilmēja to un iesūtīja.
 • Basketbola elements – 3 punktu metieni; no 1. līdz 21. martam. Dalībnieks izpildīja 3 punktu metienus no piecām dažādām pozīcijām uz trīspunktu līnijas. Kopā 25 metieni. Nofilmēja to un iesūtīja.
 • Basketbola elements – 4 punktu metieni; no 1. līdz 21. martam. Dalībnieks izpildīja trīs metienus no trim dažādām pozīcijām, kopā 9 metieni, atrodoties divus metrus no 3 punktu metienu līnijas. Nofilmēja to un iesūtīja.
 • Basketbola elements – soda metieni; no 1. līdz 21. martam. Dalībnieks izpildīja 10 soda metienus no soda metiena līnijas. Nofilmēja to un iesūtīja.
 • Basketbola elements – metieni no centra; no 1. līdz 21. martam. Dalībnieks izpildīja trīs metienus no basketbola laukuma vidus. Nofilmēja to un iesūtīja.
 • Basketbola elements – Slam dunk (bumbas trieciens grozā no augšas); no 22. līdz 26. martam. Dalībnieki vienu video ar savu Slam dunk izpildījumu iesūtīja elektroniski. Organizatori izvēlējās 8 labākos Dalībniekus,  dalībai konkursa finālā.

Skolu komandu kopvērtējumā ieskaitīja piecu labāko skolēnu rezultātus katrā uzdevumā. Mūsu skolu individuāli pārstāvēja 11.a klases skolēns Francis Alberts Virtmanis un skolotāja Signe Pauliņa.

Francim – vienam pašam pārstāvot mūsu skolu, startējot savā vecuma grupā skriešanas aktivitātē un basketbola soda metienu sacensībās, izdevās ierindot mūs 7.vietā starp 13 konkurējošām skolu komandām.

Visu skolu un visu vecumu grupu kopvērtējumā esam ierindojušies 17.vietā starp 24 citām skolām.

Skolotāja Signe skolotāju konkurencē piedalījās visās punktus dodošajās aktivitātēs: skriešanā, soļošanā, freestylā, 3 punktu, 4 punktu, soda metienu un metienu no centra sacensībās. Tādējādi palīdzot Ziemeļu rajona skolotājiem ierindoties godpilnajā II vietā.

Kā atalgojums par ieguldīto darbu, Ziemeļu rajona skolotāju izcīnītais kauss atradīsies mūsu skolā, jo skolotāja Signe bija vienīgā sieviete no Ziemeļu rajona un turklāt vienīgā no visām Rīgas skolotājām, kura izpildīja visus ieskaites uzdevumus.

Sportiskais izaicinājums LTSA – 30

Visiem zināma patiesība, ka fiziskā aktivitāte labvēlīgi ietekmē ikviena cilvēka kopējo veselības stāvokli, uzlabo emocionālo labsajūtu, garastāvokli, kā arī samazina stresu.

Būt fiziski aktīviem ir vieglāk, tiecoties uz kādu mērķi vai iesaistoties kādā organizētā aktivitātē. Tieši par šādu iespēju bija parūpējusies Latvijas Tautas Sporta asociācija, kura sagaidot savas organizācijas 30. gadadienu rīkoja “pavasara izaicinājumu”, tā ietvaros visiem dalībniekiem kopā mēģinot sasniegt 30 000 km aktīva dzīvesveida.

Iecerētais rezultāts tika pārsniegts aptuveni piecas reizes – kopā 149 317,50 km. Nūjotāji pieveica 49 602,32 km, skrējēji 13 734,72 km un staigātāji 85 980,46 km.

Laika posmā no 5.marta līdz 5.aprīlim dalībnieki varēja soļot, nūjot vai skriet, fiksējot savus rezultātus un reizi nedēļā iesūtot tos organizatoriem. Svarīgākais bija attālums nevis ātrums. Aktivitātes notika dažādās vecuma grupās.

Mūsu skolu pārstāvēja divas skolotājas Signe Pauliņa un Inita Purmale, bet bērnu grupu vecumā no 9 – 11 gadiem 3.a klases skolniece Ivonna Seļecova.

Ivonna rezultātu krāja skrienot. Viņas uzcītība vainagojās ar 18.vietu 134 bērnu konkurencē jeb 4.vietu savā vecuma grupā. Starp sava vecuma meitenēm viņa uzrādīja otro labāko rezultātu kopā pieveicot 60,41 km.

Skolotājas no piedāvātajām aktivitātēm izvēlējās soļošanu. Starp 116 soļotājām Signe ar 227,79 km ierindojās 56.vietā, bet Inita ar 114,61 nosoļotiem kilometriem 87.vietā.

Ziemas festivāla virtuālās sacensības

Latvijas skolu Ziemas festivāls šogad norisinājās no 2021. gada 19. februāra līdz 4. martam.

Pirmo reizi Ziemas festivāls notika virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem vai sporta pulksteņiem. Skolēnu uzdevums bija veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū Latvijas teritorijā.

Latvijas sporta federāciju padomes prezidents Einārs Fogelis, savā uzrunā pārstāvot sacensību rīkotāju organizāciju sacīja: “Ziemas festivāla noorganizēšana jaunās realitātes apstākļos bija vērienīgs izaicinājums. Virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls ir pirmās šāda veida sacensības, kas īstenotas Eiropā, aptverot ziemas un ziemā pieejamus sporta veidus, kurās brīvi var iesaistīties ikviens skolēns.

Pavisam ziemas festivālā piedalījās 108 Latvijas skolas, kuras pārstāvēja 1654 dažāda vecuma  skolēni.

Ziemas festivāla virtuālajām sacensībām pieteicās 28 mūsu skolas audzēkņi, tomēr dažādu, pārsvarā tehnisku iemeslu dēļ sacensībām reģistrējās un tajās piedalījās 19 skolēni, kuri vairāk vai mazāk aktīvi sportojot krāja kilometrāžu.

Ziemas olimpiādes datu uzskaite telefona aplikācijā

Katrs no dalībniekiem saņēma Latvijas sporta federāciju padomes sarūpētu cepurīti ar sacensību logo un drošas sportošanas nodrošināšanai – atstarotāju, kā arī  Rīgas domes IKSD dāvinātu daudzpusīgu un universālu sporta šalli, kas apliecināja piederību Rīgas komandai. 

Divu nedēļu laikā visu 1654 skolēnu veikums bija vairāk nekā 160 000 kilometru.        

Mūsu skolas skolēni ar 1024 veiktajiem kilometriem starp 108 Latvijas skolām ierindojās 61./62.vietā.

Absolūtajā vērtējumā mūsu skolas skolēnu augstāka uzrādītā vieta ir Gitai Čumai – Zvirbulei no 11.a klases, viņa ar 200,02 km ieņem augsto 194.vietu, lai veiktu tik apjomīgu distanci viņa regulāri skrēja un slēpoja kā arī devās pastaigās.

Otrajā vietā ierindojās Kristiāns Kaminskis no šīs pašas klases. Absolūtajā vērtējumā viņš ieņem 394.vietu ar 130,44 veiktiem kilometriem.

Skolas kopējo godalgoto trijnieku noslēdz 3.a klases skolniece Ivonna Seļecova paveicot 127,86 kilomerus, viņa absolūtajā vērtējumā atrodas 405.vietā.

Sacensību nolikums paredz, ka apbalvotas tiek trīs labās skolu komandas, absolūtā kopvērtējuma trīs labākos rezultātus uzrādījušās meitenes un trīs zēni, kā arī katras skolas trīs labāko rezultātu uzrādītāji zēniem un meitenēm atsevišķi.

Apsveicam mūsu skolas godalgoto vietu ieguvējus, kuri tuvākajā laikā saņems diplomus un medaļas.

    Meiteņu konkurencē:

                                         I vieta   Gita Zvirbule         11.a    200,02 km

                                        II vieta   Ivonna Seļecova     3.a    127,86 km

                                       III vieta   Nikola Šķerberga   8.a      97,82 km

   Zēnu konkurencē:

                                          I vieta   Kristians Kaminskis       11.a   130,44

                                         II vieta  Kaspars Matīss Strods    7.a    100,93

                                        III vieta  Mārcis Muhks                 3.a     55,75

Paldies visiem skolēniem par izrādīto interesi un azartu šo sacensību laikā. Kā arī ģimenēm, kuras nenoliedzami atbalstīja un motivēja savus bērnus.  Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties:  https://lsfp.lv/festivals/festivala-rezultati ritinot līdz lapaspuses apakšai.

Raksta autors Inita Purmale

Sporta nominācija

Sākoties mācību gadam, 1.septembrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš un departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna svinīgā pasākumā sveica galvaspilsētas sportiskākās skolas, izglītības iestāžu sporta organizatorus, sporta pedagogus, kā arī pasniedza balvu nominācijā „Par mūža ieguldījumu skolu sportā”.

Nominācijā „Rīgas Sportiskākā skola” šogad 3. vietā mūsu – Rīgas 66. vidusskola.

Visa mācību gada garumā piedalījāmies kā Ziemeļu rajona skolu spartakiādes sacensībās, tā arī Rīgas pilsētas rīkotajās sporta aktivitātēs un sacensībās.

Sakām paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās skolas sporta dzīvē, kā arī par vecāku atbalstu!

2019./2020.mācību gads


Rīgas reģiona Bērnu Vieglatlētikas festivāls – 23.01.2020.

 “Bērnu vieglatlētika” festivālu mērķis ir veicināt kustību prieku un sporta pamatu apgūšanu. Jauni pasākumi un inovatīva organizēšana dod iespēju bērniem atklāt un izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu – jebkurā vietā: stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē un citur. Tā attīsta bērnu vispārējo fizisko attīstību.

Rīgas reģiona posms notika 23.janvārī, kurā piedalījās 280 Rīgas reģiona vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Otro klašu grupā startēja 10 komandas, savukārt trešo klašu grupā – 12 komandas. Mūsu skolu pārstāvēja skolēni no 1.a, 2.a, 2.b, 3.a un 3.b klases. Visas komandas pulcējās Rīgas Oskara Kalpaka Daiļamatniecības pamatskolas sporta kompleksā.

Sacensību programmas katrai klašu grupai bija atšķirīgas. Otro klašu skolēni sacentās vardes lēcienā, mešanā mērķī pāri šķērslim, lekšanā ar lecamauklu, bumbas mešanā no ceļiem, sprinta stafetē un kombinētajā stafetē Formula  – 1. Mūsu skolēni vislabākos rezultātus uzrādīja lēkšanā ar aukliņu, sasniedzot otro labāko rezultātu. Šis uzdevums prasa gan izturību, gan labu koordināciju.

Trešo klašu skolēni sacentās trīssoļlēkšanā, vardes lēcienā, sprinta stafetē, 5 minūšu izturības skrējienā, rotējošā metiena veikšanā uz precizitāti un bumbas mešanā atmuguriski pāri galvai. Otro labāko rezultātu trešklasnieki uzrādīja rotējoša metiena izpildē un veiksmīgi startēja arī 5 minūšu izturības skrējienā.

Kopvērtējumā abas komandas, katra savā klašu grupā, ierindojās 10 vietā.

Noslēgumā komandas saņēma sertifikātus par dalību sacensībās un daudz dažādu augļu, kas pēc atgriešanās skolā lieti noderēja, lai atjaunotu enerģijas devu.

Paldies skolotājiem Signei Pauliņai un Andrim Strautmanim!

Apsveicam!

2019.gada 10. decembrī meitenes Ziemeļu rajona sacensībās basketbolā izcīnīja sudraba medaļas:

 • Estere Lēruma 3.a
 • Dominika Gureviča 4.b
 • Kristiāna Tulkina 5.a
 • Karīna Fjodorova 5.b
 • Valērija Frolova 5.b
 • Jekaterina Novikova 5.b

Komandu sacensībām sagatavoja skolotājs Andris Strautmanis.

Apsveicam!

Mūsu skolas komanda Ziemeļu rajona sacensībās volejbolā ieguva II vietu. Komandā spēlēja: Jēkabs Ekhards, Elgars Jevsejevs, Arkādijs Jurčuks, Daniils Stepanovs, Kristaps Vidvuds Malāniņš – 12.a, Niks Parfjons, Rolands Burgevics – 11.a, Francis Alberts Virtmanis – 10.a

Paldies skolotājam – trenerim Andrim Strautmanim!

Lepojamies!

21. septembrī A.H. Brūvere izcīnīja I vietu BMX Baltijas jūras kausa noslēdzošajā posmā Helsinkos vecuma grupā G15+ .

Mūsu skolas 9.a klases skolniece Amanda Helēna Brūvere jau daudzus gadus nodarbojas ar salīdzinoši ekstremālu sporta veidu – BMX. Regulāri piedaloties dažāda mēroga sacensībās, ir sasniegti augsti rezultāti. Helēna ieņēma I vietu arī sezonas visu četru Baltijas jūras kausu kopvērtējumā starp 9 dalībniecēm G15+ grupā .

2018./2019.mācību gads


Veselības nedēļa jeb Moveweek

 • Pirmdiena, 27.05.2019. – Boccia – ātrspēle.

Spēlē piedalās divas komandas. Skolēni ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, ar rollatoriem un ratiņkrēslos – sauksim viņus par pamata spēlētājiem pret brīvi izvēlētiem spēlētājiem.

Spēles ilga 6 stundas, katras divas stundas mainījās pamata komandas spēlētāji. Pamata komandas spēlētāju sastāvu veidoja: Georgs 4.b; Oļesja 6.b; Markuss 7.a; Santa 7.a; Marks 8.a; Stefanija 8.b; Fricis 10.a; Ērika 11.a un Laine 11.a.

Viņiem pretī stājās visi 1. – 11.klašu skolēni, kā arī klases pavadošie skolotāji un asistenti, katrs izspēlējot divas bumbiņas. Ar lielu pārākumu dienas beigās lielāks uzvarēto spēļu skaits izrādījās pamata sastāva spēlētājiem. No malas skatoties šķiet, kas gan tur grūts varētu būt, trāpīt bumbiņu pēc iespējas tuvāk mērķa bumbai, bet tikai izspēlējot kaut pāris metienus, skaidrs ir, ka arī šeit nepieciešamas treniņš. Pavisam Boccia ātrspēlē piedalījās 194 skolēni un 12 skolotāji un asistenti. Katrs dalībnieks pēc spēles saņēma nelielu salduma balviņu, savukārt pamata komandas spēlētāji pārsteiguma balvas.

 • Otrdiena, 28.05.2019. – Veselības skrējiens – Viesturdārza vējš. Dalībnieki piedalās veselības skrējienā – krosā. Distanču garumi izvēlēti tā, lai katrs tiktu galā ar šo distanci 1. – 2.klašu skolēniem 250 m, 3. – 11. klašu skolēniem 500 m. Dalībniekiem ratiņkrēslos 60 m, dalībniekiem ar rolatoriem un dalībniekiem bez palīgierīcēm, bet ar smagiem funkcionālie traucējumiem 20 m.

Skolēni, kuri dažādu iemeslu dēļ skriet nedrīkst šo pašu distanci veica soļojot.

Katrs, kurš šķērsoja finiša līniju saņēma Veselības nedēļas organizatoru sarūpēto atstarotāju. Lai arī laika apstākļi nebija paši labākie skolēni ar prieku piedalījās veselības nedēļas skrējienā. Lielākais pārbaudījums sākās īsi pirms pusdienas laika, sākot smidzināt smalkam lietutiņam uz starta stājās visjaunākie 1. – 2. klašu skrējēji, tomēr parka koku lapas spēja viņus pasargāt no izmirkšanas. Savukārt nākošie uz starta stājās 7. – 8. klašu skolēni, kuru sacensību laikā lija jau diezgan stipri, mēs pat ierosinājām pārcelt skrējienu, bet jaunieši bija noskaņojušies skrējienam un piedzīvojumam lietū, ka neatlika nekas cits, ka laist viņus distancē. Katrā klasē ātrākais zēns un ātrāka meitene saņēma diplomu ar sasniegto rezultātu.

Krosa dienā startēja168 skolēni un 5 skolotāji.

 • Trešdiena, 29.05.2019. – Basketbola soda metienu konkurss. Dalībnieki soda metienus

izpildīja dažāda augstuma grozos. 1. – 2.klašu skolēni zemajos grozos uz zviedru sienas, 3. – 4.klašu skolēni vidēji augstos grozos uz zviedru sienas, 5. – 6., 7. – 8., un 10. – 11.klašu skolēni standarta basketbola grozos. Dalībnieki ratiņkrēslos, ar rolatoriem un dalībnieki bez palīgierīcēm, bet ar smagiem funkcionālie traucējumiem metienus izpildīja zemajos grozos uz zviedru sienas no diferencēta attāluma. Katrs dalībnieks veica 10 metienus.

Protokolā tiek fiksēts rezultāts. Katrā klašu grupā zēniem un meitenēm atsevišķi tika noteikti pirmo triju vietu ieguvēji. Vienāda punktu skaita gadījumā skolēni savstarpēji turpināja sacensību. Vispirms katrs no dalībniekiem izpildīja trīs metienus, ja rezultātu joprojām nevarēja noteikt, dalībnieki rindas kārtībā turpināja metienus grozā līdz pirmajai kļūdai.

Atsevišķās klašu grupās savstarpējā skolēnu cīņa par godalgotajām vietām bija diezgan ilga.

Visi trīs godalgoto vietu ieguvēji abu dzimumu visās vecuma grupās saņēma medaļas.

 • Ceturtdiena, 30.05.2019. – Sporta diena “Vasaru gaidot”. Skolas apkārtnē un parka teritorijā tika izvietotas 17 dažādas veiklības, prasmju un iemaņu, un jautrības stafetes un uzdevumi. Dalībnieku komandas saņēma maršruta karti, pēc kuras secīgi bija jāveic uzdevumi. Tiesneši katrā aktivitātē savos protokolos ierakstīja komandas uzrādīto laiku vai sasniegto rezultātu. Sacensības noritēja bez aizķeršanās. Lielākās emocijas raisīja aktivitāte “Slapjais balons”, proti skolēni sastājas aplī un viens otram piespēlēja balonu, kurš pildīts ar ūdeni. Uzdevums, veikt pēc iespējas vairāk piespēļu pirms balons saplīst. Ņemot vērā īpaši silto dienu šī aktivitāte bija ne tikai emocijām bagāta, bet arī savā ziņā veldzējoša.

Šogad stafešu un uzdevumu veikšanas starplaikos skolēnu pašpārvalde bija izveidojusi Geo orientēšanās spēli. Katra klase saņēma lapu ar 10 krāsainiem fotoattēliem, kuros attēlota daļa no kāda objekta, kurš atrodas parkā. Pie katra no ftoattēlā redzamajiem fragmentiem dabā tika izvietots burts noteiktā krāsā, kurš tad arī bija jāieraksta atbilžu lapā. Pēc tam no burtiem jāizveido atslēgas vārds. Klases šo uzdevumu veica ar lielu azartu, jo tas bija sporta dienas jaunums.

Finiša kontrolpunktā, kurš bija vienots visām klasēm, katrs dalībnieks tika atalgots ar nelielu saldu pārsteiguma balviņu.

Apsveicam!

10. maijā norisinājās Ziemeļu rajona starpskolu sacensības Olimpiskajās stafetēs 8.–9. klašu grupā komanda kopvērtējumā izcīnīja I vietu.

Paldies skolotājiem Andrim Strautmanim un Dzintaram Pārumam!

Apsveicam!

10.maijā norisinājās Ziemeļu rajona starpskolu sacensības Olimpiskajās stafetēs 8.–9. klašu grupā komanda kopvērtējumā izcīnīja I vietu.

 • Pretstafetē 10 x 50m I vieta
 • Zēni 4 x 200m III vieta
 • Meitenes 4 x 200m I vieta
 • Kopvērtējumā I vieta

Apsveicam:

 • Ralfu Ambaini 8.a
 • Markusu Tarasovu 8.a
 • Juriju Ivanovu 9.b
 • Andreju Ivanovu 9.b
 • Igoru Lapušinski 9.b
 • Elīzu Mickus 9.a
 • Jeti Riņķi 9.a
 • Gitu Čumu Zvirbuli 9.a
 • Nikoli Bogdanovu 9.b
 • Ēriku Možaisku 9.b

Skolēnu spēles – 2.05.2019.

Šoreiz laika apstākļi jau no spēļu atklāšanas sākuma nebija tie labākie. Mirkli pēc sacensību sākuma, laukumus un spēlētājus pārsteidza neliels lietutiņš, kas apvienojumā ar visai aso vēju atnesa nepatīkamas sajūtas. Jāsaka, gan ka jaunāko klašu skolēni īsti nepārdzīvoja nejaukos laika apstākļus, jo viņiem brīvajā laikā bija pieejamas visdažādākās sportiskās ierīces un trenažieri.

Pirmie sacensības uzsāka zēnu komandas – tautas bumbā. Pavisam bija pieteikušas 37 komandas. Mūsu komanda cīnījās godam, tikai ceturtdaļfinālā zaudēja iespēju iekļūt godalgotajā trijniekā, rezultātā ieņemot 4. – 6.vietu.

Sekoja meiteņu komandu spēles, kuras mums nebija tik veiksmīgas, netikām tālāk par apakšgrupu spēlēm, rezultātā starp 32 komandām ieņēmām 19. – 27.vietu.

Paralēli cīņām sporta laukumos, nopietna cīņa pašiem ar sevi norisinājās svaru stieņa spiešanas sektorā. Arī šeit vēsais laiks traucēja sagatavošanos svaru stieņa spiešanai guļus.

Mūsu skolu pārstāvēja trīs 11.a klases jaunieši Elgars, Jēkabs un Kristaps. Katrs no viņiem startēja atšķirīgā svaru kategorijā, kopumā uzrādot ļoti labus rezultātus. Visnopietnāk šīm sacensībām gatavojās Kristaps, kurš ieguva III vietu šajās sacensībās. Arī skolas komanda ieguva godalgoto III vietu.

Vislielākā uzdrošināšanās bija vērojama pludmales volejbola turnīrā. Gan zēni, gan meitenes volejbola māku rādīja basām kājām, nesenajā lietū, samērcētajās pludmales smiltīs.

Jēkabs paspēja, gan svaru stieni uzcelt, gan veiksmīgi vadīt skolas komandu pludmales volejbolā. Trīsdesmit trīs komandu konkurencē ierindojāmies 9. – 12.vietā.

Skolēnu spēlēs tradicionāli startējām arī  florbola un 3 x 3 basketbola turnīros.

Florbola sacensībās skolu pārstāvēja 7.a klases skolēnu komanda, kuras spēlētāji ikdienā ir labi saspēlējušies un varēja savas prasmes nodemonstrēt cīņās pret pretiniekiem. Viņiem veicās itin labi, apakšgrupā zaudējot tikai vienai komandai, bet līdz ar to no cīņas par augstākām vietām bija jāatsakās. Florbolā par medaļām cīnījās 27 komandas, mūsu skolas florbolisti izcīnīja augsto 12.vietu.

Basketbola spēļu 3 x 3 laukumus sedz kvalitatīvs segums, bet mitrā laikā šie laukumi pārvēršas par īstu slidotavu.

Par visu basketbola spēlētāju papildus pārbaudījumu kļuva līdzsvara nezaudēšana spēles laikā Pēc spēlēm puiši atzina, ka kājas šādu papildus slodzi sen nebija izjutušas.

Mūsu skolas zēnu U – 16 grupas komanda ierindojās 20.vietā no divdesmit divām komandām. Līdzīgs rezultāts arī jauniešu U – 20 grupā startējošajai komandai, kura arī ierindojās 20 vietā starp divdesmit četrām komandām.

Neskatoties ne uz kādiem traucējošajiem blakusefektiem, diena tika pavadīta sportiski azartiskā noskaņojumā, veiksmes priekam mijoties ar zaudējumu pārdzīvojumiem, bet kopumā stiprinot pārliecību par saviem un komandas spēkiem.

Apsveicam!

Apsveicam ar izcīnīto II vieto speciālo skolu sporta sacensībās “Netradicionālā vieglatlētika”, kas norisinājās 24.04.2019.

 • Valēriju Frolovu 4.b
 • Daniilu Šidlo 4.b
 • Anastasiju Kosihu 5.a
 • Patriku Parfjonu 5.a
 • Danielu Lērumu 6.a
 • Danielu Parfjonu 6.a
 • Elizabeti Slokenbergu 7.a
 • Ēriku Strodu 7.a

Apsveicam!

Apsveicam ar izcīnīto II vieto speciālo skolu sporta sacensībās “Netradicionālā vieglatlētika”, kas norisinājās 24.04.2019.

 • Valēriju Frolovu 4.b
 • Daniilu Šidlo 4.b
 • Anastasiju Kosihu 5.a
 • Patriku Parfjonu 5.a
 • Danielu Lērumu 6.a
 • Danielu Parfjonu 6.a
 • Elizabeti Slokenbergu 7.a
 • Ēriku Strodu 7.a

Apsveicam !

Apsveicam Kristapu Vidvudu Malāniņu 11.a klases skolnieku, kurš 22. Rīgas skolēnu spēlēs svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma svarā līdz 93 kg pacēla 110 kg un izcīnīja III vietu.

Skolu kopvērtējumā Rīgas 66.speciālā vidusskola 17 skolu konkurencē ierindojās III vietā.

Punktus kopvērtējumam deva Jēkabs Ekhards 11.a – 5.vieta, Elgars Jevsejevs 11.a – 5.vieta, Kristpas Vidvuds Malāniņš III vieta.

Skolas peldēšanas sacensības – 5.04.2019.

Apsveicam Skolas pirmo peldēšanas sacensību godalgoto vietu ieguvējus! Paldies visiem dalībniekiem par aktīvu klasesbiedru uzmundrināšanu un atbalstīšanu!

Apsveicam Monu Luīzi Vītoliņu 5.a, Nikolu Renhofu 5.a, Veroniku Peņkovu 5.b, Mareku Bistrumu 4.a, Kirilu Saveļjevu 5.b, Tihonu Smirnovu, 5.b Karina Rubahovu 7.b, Anastasiju Kirjušinu 6.b, Robertu Bundi 7.a, Denisu Makušinu 6.b, Kirilu Jakovļevu 6.b, Annu Mariju Tomu 8.a, Jeti Riņķi 9.a, Elīzu Mickus 9.a, Franci Albertu Virtmani 9.a, Jēkabu Ekhardu 11., Reini Pastaru 12.a  ar izcīnītajām godalgotājām vietām 25 m brīvā stila peldējumā.

Apsveicam Veroniku Peņkovu 5.b, Nikolu Renhofu 5.a, Katrīnu Kornēliju Žakemo 4.a, Mareku Bistrumu 4.a, Kirilu Saveljevu 5.b, Daniilu Marku Priputeņu 4.b, Karinu Rubahovu 7.b, Anastasiju Kirjušinu 6.b, Madi Ķiršu 7.a, Denisu Makušinu 6.b, Kirilu Jakovļevu 6.b, Žeromu Aleksandru Žakemo 6.a, Elīzu Mickus 9.a, Annu Mariju Tomu 8.a, Jeti Riņķi 9.a, Reini Pastaru      12.a, Kristiānu Kaminski 9.a, Dmitriju Kuzminu 8.b ar izcīnītājam godalgotājām vietām 25 m peldējumā uz muguras.

Apsveicam Monu Luīzi Vītoliņu 5.a, Katrīnu Kornēliju Žakemo 4.a, Tihonu Smirnovu 5.b, Oliveru Inusu 4.a, Madi Ķiršu 6.a, Anastasiju Kirjušinu 6.b, Robertu Bundi 7.a, Ņikitu Dmitruku 7.b, Annu Mariju Tomu 8.a, Gitu Čumu Zvirbuli 9.a, Jēkabu Ekhardu 11.a, Armandu Jozapoviču 8.a, Reini Pastaru   12.a ar izcīnītajām godalgotājām vietām 25 m brasa peldējumā.

Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem atklātās-starptautiskās sacensības peldēšanā – 21.03.2019.

25 m brīvais stils – jaunākā grupa / meitenes / –  III vieta Jete Riņķe 9.a – 0:17,6

25 m brīvais stils – jaunākā grupa / zēni / –  II vieta Jurijs Ivanovs 9.b – 0:16,47

25 m uz muguras – jaunākā grupa / meitenes / –  I vieta Elīza Mickus 9.a – 0:18,63

25 m uz muguras – jaunākā grupa / zēni / – I vieta Dinārs Bitmanis 8.a – 0:18,77;  III vieta Kristiāns Kaminskis 9.a – 0:19,03

25 m brass – jaunākā grupa / zēni / – II vieta Armands Jozapovičs 8.a – 0:23,26

50 m brīvais stils – jaunākā grupa / meitenes /-  I vieta Jete Riņķe 9.a – 0:40,61

4 x 25 m brīvā stila stafete / meitenēm/ – II vieta – 1:17,94

 • Anna Marija Toma 8.a
 • Jete Riņķe 9.a
 • Elīza Mickus 9.a
 • Daniela Lēruma 6.a

4 x 25 m brīvā stila stafete / zēniem/ – II vieta – 1:07,66

 • Dinārs Bitmanis 8.a
 • Kristiāns Kaminskis 9.a
 • Francis Alberts Virmanis 9.a
 • Andrejs Ivanovs 9.b

Apsveicam!

2018. gada 10. oktobrī Rīgas 66.speciālās vidusskolas 10. – 12. klašu zēnu volejbola komanda ar izcīnīja II vietu Rīgas Ziemeļu rajona starpskolu sacensībās volejbolā.

Komandā spēlēja: Rolands Burgevics – 10.a; Artūrs Spirands – 10.a; Mārtiņš Stjade – 10.a; Jēkabs Ekhards – 11.a; Elgars Jevsejevs – 11.a; Arkādijs Jurčuks – 11.a; Kristaps Vidvuds Malāniņš – 11.a; Artis Melderis – 11.a; Mārtiņš Pocis – 11.a; Daniils Stepanovs – 11.a

Uzvara !

Apsveicam Rīgas 66.speciālās vidusskolas 11. a klases skolnieku Kristapu Vidvudu Malāniņu ar izcīnītu I vietu Rīgas pilsētas starpskolu sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma svarā līdz 91 kg. Kristaps pieveica 100kg.

Visu dalībnieku konkurencē neatkarīgi no svara kategorijas Kristaps saņēma III vietas kausu. Sacensības norisinājās Anniņmuižas sporta bāzē 2018.gada 4. oktobrī.

Apsveicam !

Apsveicam Rīgas 66.speciālās vidusskolas 8. – 9.klašu zēnu futbola komandu ar izcīnīto III vietu Rīgas Ziemeļu rajona starpskolu sacensībās futbolā 2018. gada 27. septembrī.  Komandā spēlēja: Daniels Parfjons 6.a; Jurijs Fjodorovs – 8.b; Dmitrijs Kuzmins – 8.b; Ņikita Čursins – 8.b; Andrejs Ivanovs – 9.b; Jurijs Ivanovs – 9.b; Igors Lapušinskis – 9.b; Daniels Kudlajevs – 9.b; Sergejs Prostorovs  – 9.b; Igors Kuprijanovs – 9.b.

2017./2018.mācību gads


Apsveicam !

Ziemeļu rajona starpskolu sacensībās florbolā 2006.dzimšanas gads un jaunākas 3. – 5. klases meiteņu komanda izcīnīja III vietu.

Komandā spēlēja:

 • Karīna Fjodorova – 3.  b
 • Jekaterina Pritula – 3. b
 • Valērija Frolova – 3. b
 • Nikola Šķerberga – 5. a
 • Made Ķirša – 5. a
 • Daniela Lēruma – 5. a
 • Anastasija Kirjušina – 5. b

2017./ 2018. mācību gads – kopsavilkums

 • 15.11.2017. – Rīgas sporta festivāls bērniem un jauniešiem ar invaliditāti „Nāc un sporto sev par prieku” – piedalījās 34 skolēni vecumā no septiņiem līdz 19 gadiem.
 • 6.12.2017. – Ziemeļu rajona sacensības basketbolā / 2006.dz.g. un jaunākas / meitenes / 4. – 5.kl. / III vieta

Piedalījāmies:

 • Ziemeļu rajona sacensībās futbolā;
 • Rīgas pilsētas Olimpiskās dienas stafetēs 3. – 4. klase
 • Rīgas pilsētas Olimpiskās dienas basketbola 3 x 3 sacensībās
 • Latvijas Lāčplēšu krosa 5 km un 10 km distancēs
 • Ziemeļu rajona sacensībās volejbolā
 • Rīgas pilsētas starpskolu sacensībās šahā
 • Ziemeļu rajona stafešu sacensībās 2. – 5.klase
 • Ziemeļu rajona sacensībās basketbolā
 • 8.02.2018.Rīgas XVIII Boccia čempionāts. Tā mērķis popularizēt Boccia spēli un noskaidrot labāko Rīgas komandu Boccia.

BOCCIA Latvijas finālsacensības

Pirmā vieta un Latvijas čempiona tituls : Kristers Taupmanis 4.a, Fricis Gustavs Alliks 9.a un komandas kapteine Laine Aleksandra Dovkante 10.a – otrajā grupā jauniešiem no 16 līdz 23 gadu vecumam ar dažādiem kustību traucējumiem.

Pirmā vieta un Latvijas čempiona tituls : Markuss Bluķis 6.a, Marks Usāns 7.a un komanadas kapteinis Mārtiņš Zvidriņš 12.a  – trešajā grupā spēlētājiem ratiņkrēslos līdz 23 gadu vecumam.

Peldēšanas scensības

1.martā notika Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem organizētās atklātās-starptautiskās sacensības peldēšanā.

Mūsu sportisti startēja 25m un 50 m brīvā stila distancē, kā zēni tā meitenes, abās vecumā grupās. Šīs ir vispopulārākās distances un pulcē lielu peldētāju skaitu.

Meitenes startēja arī 25m peldējumā uz muguras, savukārt zēni piedalījās 25m brasa peldējumā. Stafetei 4 x 50m brīvā stila peldējumam pieteicām zēnu komandu.

Deviņi peldētāji dažādās distancēs tika pie godalgotām vietām, skolas stafešu komandas peldētāji izcīnīja godpilno II vietu un kopējam skaitam pievienoja vēl četras medaļas.

Godalgoto vietu ieguvēji:

25 m brīvais stils – vecākā grupa/ jaunietes

 • III vieta   Elza Alise Ēvele 12.a – 19,62

25 m brīvais stils – jaunākā grupa/ meitenes

 • III vieta   Anna Marija Toma 7.a – 18,61

25 m brīvais stils – vecākā grupa/ jaunieši

 • III vieta Aleksandrs Jevsejevs 12.a – 15.25

25 m brīvais stils – jaunākā grupa/ zēni

 • II vieta   Elgars Jevsejevs 10.a – 15,75

25 m uz muguras – jaunākā grupa/ meitenes

 • III vieta   Anna Marija Toma 7.a – 21,82

50 m brīvais stils – vecākā grupa/ jaunieši

 • I vieta Karels Grigorjevs 12.a – 34.47

50 m brīvais stils – jaunākā grupa/ meitenes

 •  I vieta Jete Riņķe 8.a

50 m brīvais stils – jaunākā grupa/ zēni

 •  I vieta Elgars Jevsejevs 10.a – 33.39

Stafešu 4 x 50 m brīvā stila peldējums / zēni

II vieta

 • Elgars Jevsejevs – 10.a
 • Aleksandrs Jevsejevs – 12.a
 • Jurijs Ivanovs – 8.b
 • Karels Grigorjevs – 10.a

Boccia čempionāts

2018. gada 8. februārī notika Rīgas XVIII Boccia čempionāts . Tā mērķis popularizēt Boccia spēli un noskaidrot labāko Rīgas komandu Boccia.

Šogad par labākās komandas titulu cīnīties piecās grupās bija ieradušās 15 komandas no desmit skolām un dienas aprūpes centriem. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas:

ratiņkrēslu komanda

spēlētāji ar fiziskās attīstības traucējumiem vecumā no 16 gadiem

Apsveicam abas komandas ar izcīnītajām uzvarām un iegūto iespēju pārstāvēt Rīgas reģionu Latvijas Boccia finālsacensībās, kuras notiks 3.03.2018. Zemgales reģionālajā sporta centrā Jelgavā!

Basketbols

2017. gada 6. decembrī norisinājās Ziemeļu rajona sacensības basketbolā 2006. gadā dzimušajām meitenēm un jaunākām. Mūsu skolas komanda izcīnīja III vietu.

2016./2017.mācību gads


Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem organizētās atklātās – starptautiskās sacensības peldēšanas sprintā – 20.04.2017.

Piedalās:     4.a; 5.a; 6.a; 6.b; 7.a; 7.b klašu skolēni

Skolotāja:     Inita Purmale, Signe Pauliņa

Rīgas internātvidusskola bērniem ar dzirdes traucējumiem rīko atklātās starptautiskās peldēšanas sacensības. Neatkarīgi no diagnozes –  kustību traucējumi vai dzirdes traucējumi – skolēni startē divās vecuma grupās:

līdz 16 gadiem

un vecāki.

Šogad sacensībās bija pārstāvēta Ukraina, Īrija un Lietuva. Sacensības notika divas dienas 25 m un 50 m distancēs. Mēs startējām pirmajā dienā un parādījām salīdzinoši labus rezultātus. Divi peldētāji tika pie medaļām. Vairākās grupās ierindojāmies tūliņ aiz godalgoto pjedestāla.

Uzrādītie rezultāti:

25 m brīvais stils – vecākā grupa/ jaunietes / startēja 7 dalībnieces

4.vieta   Elza Alise Ēvele 11.a – 19,10

25 m brīvais stils – jaunākā grupa/ meitenes / startēja 28 dalībnieces

5.vieta   Anna Marija Toma 6.a – 19,35

7.vieta                Jete Riņķe 7.a – 20,12

8.vieta   Emīlija Andersone 7.a – 20,58

24.vieta Heseda Brūklene 4.a – 34,46

25 m brīvai stils – jaunākā grupa/ zēni / startēja 34 dalībnieki

4.vieta   Elgars Jevsejevs 9.a – 16,96

6.vieta   Jurijs Ivanovs 7.b – 18,03

7.vieta   Kristiāns Kaminskis 7.a – 18,03

8.vieta   Francis Alberts Virtmanis 7.a – 18,52

10.vieta Dinārs Bitmanis 6.a – 18,53

20.vieta Atis Frīdenšteins Brīdiņs 6.a – 21,08

21.vieta Ņikita Čursins 6.b – 21,61

22.vieta Andrejs Ivanovs 7.b – 22,57

25.vieta Dmitrijs Kuzmins 6.b – 23,88

26.vieta Kristaps Reinis Strods 6.a – 25,15

30.vieta Artūrs Jevsejevs 4.a – 26,50

31.vieta Sandis Rosinskis 5.a – 26,91

25 m brass – jaunākā grupa/ zēni / startēja 14 dalībnieki

6.vieta   Dmitrijs Kuzmins 7.b – 26,74

7.vieta   Ņikita Čursins 7.b – 27,69

8.vieta  Jurijs Ivanovs 7.b – 28,96

12.vieta Andrejs Ivanovs 7.b – 31,85

25 m uz muguras – vecākā grupa/ jaunietes / startēja 5 dalībnieces

II vieta   Elza Alise Ēvele 11.a – 25,26

25 m uz muguras – jaunākā grupa/ meitenes / startēja 19 dalībnieces

I vieta   Anna Marija Toma 6.a – 23,96

25 m uz muguras – jaunākā grupa/ zēni / startēja 14 dalībnieki

12.vieta Aleksandrs Buslajevs 6.b – 28,68

Skolēni šajās sacensībās varēja parādīt savas spējas, kā arī iepazīties ar nedaudz atšķirīgu sporta sacensību norisi, jo tajās piedalījās liels bērnu skaits ar dzirdes traucējumiem. Neierasti, ka sacensību laikā pārsvarā valdīja klusums, protams, ka neizpalika arī ovācijas un aizrautīgi līdzjutēju saucieni.

Latvijas Boccia finālsacensības Ozolniekos – 10.03.2017.

Saulainā marta dienā ar skolas autobusu devāmies uz Ozoniekiem, uz Latvijas Boccia finālsacensību norises vietu. Uz finālsacensībām tiek uzaicinātas novadu uzvarētāju komandas. Rīgas novadā ratiņkrēslu grupā un grupā jauniešiem ar fiziskās attīstības traucējumiem vecumā no 16 – 23 gadiem mūsu skolas komandas bija izcīnījušas pirmās vietas. Pēdējā mirklī nāca organizatoru piedāvājums pārstāvēt skolu arī jaunākajā vecuma grupā bērniem ar fiziskās attīstības traucējumiem vecumā no 8 – 15 gadiem. Tādejādi uz Ozolniekiem devās trīs skolas komandas.

Finālsacensības atklāja LBJISF valdes priekšsēdētāja Aija Kļaviņa, kura savā uzrunā mudināja visus parādīt savas labākās prasmes un spējas.

Šogad sacensībās piedalījās vairākas komandas no Krāslavas, Cēsīm, Valmieras, Liepājas un Rīgas. Slimību un dažādu citu iemeslu dēļ dažas komandas neieradās.

Sacensības uzsāka mūsu mazākie spēlētāji.

grupa: Ralfs Gansons 2. a, Georgijs Savenkovs 2. b, Kristers Taupmans 3. a

grupa: Aleks Bebrišs –Fedotovs 6. b, Ērika Burija 9. a, Janeks Jānis Kondrovs 12. a

grupa: Markuss Bluķis 5. a, Sanija Smildziņa 11. a, Mārtiņš Zvidriņš 11. a

Jaunākajai komandai šīs bija īstas ugunskristības! Neskatoties uz nelielo sacensību pieredzi, komandai izdevās ierindoties godpilnajā II vietā.

Savukārt jaunieši vecumā no 16 līdz 23 gadiem ieņēma III pakāpienu uz goda pjedestāla. Viņiem sīvā cīņā līdz otrajai vietai pietrūka tikai divi punkti.

Ar vislabākajiem rezultātiem no Ozolniekiem atgriezās trešās grupas spēlētāji, jeb komanda ratiņkrēlos, kurā spēlēja Markuss Bluķis 5. a, Sanija Smildziņa 11. a un Mārtiņš Zvidriņš 11. a.

Balvās visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un medaļas, kā arī nelielu enerģijas devu mājupceļam.

Latvijas Boccia finālsacensību uzvarētājiem ratiņkrēslu grupā būs iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajās sacensībās ’’Sestajās Eiropas jauniešu spēlēs jauniešiem ar invaliditāti”, kas norisināsies no 7. 06 – 11. 06. 2017., vienā no lielākajām Čehijas pilsētām Brno.

Neilgajā laika posma līdz jūnijam turpināsim pilnveidot un attīstīt savas prasmes un iemaņas Boccia spēlē. Turpināsim darbu pie spēles taktikas iemaņu pilnveidošanas.

Mums ir liels gods un lepnums pārstāvēt Latviju šajās starptautiskajās sacensībās, kurās ik gadu piedalās vidēji 13 valstu delegācijas!

DSCN2703

Image 1 of 6

Skolas basketbola sacensības

Noslēdzies skolas basketbola turnīrs. Šodien 9.12.2016. diplomus un pārsteiguma balvas saņēma labākās komandas un individuālie spēlētāji.

BB_turnirs

5.– 6. klašu grupā

I vieta –  6.b klases komandai

II vieta – 6.a klases komandai

III vieta – 5.b klases komandai

Labākie individuālie punktu guvēji:

I vieta – Dmitrijs Kuzmins – 6.b klase

II vieta –Atis Frīdenšteins – Brīdiņš – 6.a klase

III vieta – Aleksejs Lapušinskis – 5.b klase

III vieta – Vladislava Lazareva – 6.b klase

III vieta – Dinārs Bitmanis – 6.a klase

Labākie individuālie „3” punktu guvēji

I vieta – Atis Frīdenšteins – Brīdiņš – 6.a klase

II vieta – Ieva Zelča – 5.a klase

7. – 8. klašu grupā

I vieta –  8.a klases komandai

II vieta – 7.b klases komandai

III vieta – 7.a klases komandai

Labākie individuālie punktu guvēji:

I vieta – Erlends Amoliņš – 8.a klase

II vieta –Gustavs Zelčš – 8.a klase

III vieta – Niks Parfjons – 8.a klase

Labākie individuālie „3” punktu guvēji

I vieta – Niks Parfjons – 8.a klase

II vieta – Gustavs Zelčs – 8.a klase

9. – 12. klašu grupā

I vieta –  11.a klases komandai

II vieta – 12.a klases komandai

III vieta – 9.a klases komandai

Labākie individuālie punktu guvēji:

I vieta – Kristaps Salmiņš – 12.a klase

II vieta –Digna Strautmane – 12.a klase

III vieta – Artis Melderis – 9.a klase

Labākie individuālie „3” punktu guvēji

I vieta – Artis Melderis – 9.a klase

I vieta – Kristaps Salmiņš – 12.a klase

II vieta – Elgars Jevsejevs – 9.a klase

II vieta – Karels Grigorjevs – 11.a klase

SPORTA LAUREĀTS – 2016

Konkursu “Rīgas sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Konkursa “Rīgas Sporta laureāts” mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī sumināt vērienīgāko sporta notikumu organizatorus.

Kinoteātrī “Splendid palace” 9. decembrī plkst. 18.00 notika “Rīgas Sporta laureāts 2016” svinīgais pasākums.

Nominācijā “Uzlecošā zvaigzne sportā” balvu ieguva basketboliste Digna Strautmane, to pasniedza RD IKSD pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Digna Strautmane (dzimusi 1998. gada 18. septembrī Rīgā) ir latviešu basketboliste, spēlē centra pozīcijā, Latvijas junioru basketbola izlases (U-18) dalībniece. Pašlaik (2016) pārstāv LSBL klubu Rīgas TTT. Kopā ar Latvijas U-18 izlasi izcīnījusi 4. vietu 2016. gada Eiropas U-18 čempionātā.

Trenējas “Rīdzenes” sporta skolā pie trenera Aināra Čukstes. Dignas māsa Paula Strautmane arī ir basketboliste, šobrīd spēlē NCAA komandā ASV.

Spēlējusi Latvijas U-16, U-18 un U-20 izlasēs Eiropas čempionātos, Latvijas U-17 izlasē pasaules čempionātā 2016. gadā. Latvijas U-18 izlases sastāvā izcīnīja 4. vietu 2016. gada Eiropas čempionātā, kur A. Čukstes vadītā komanda ieguva tiesības pirmo reizi spēlēt pasaules U-19 čempionātā. D. Strautmane šajā turnīrā bija komandas rezultatīvākā spēlētāja un labākā cīņā par atlēkušajām bumbām. Viņa bija Latvijas izlases rezultatīvākā spēlētāja arī tā paša gada Eiropas čempionātā U-20 vecuma meitenēm. 2016. gadā aizvadījusi arī divas spēles Latvijas sieviešu basketbola izlases sastāvā.

Pārstāv komandu TTT Rīga Juniores, bet kopš 2014. gada arī pieaugušo komandu Rīgas TTT.

Plānots, ka 2017. gada rudenī D. Strautmane pārcelsies uz ASV, lai studētu un spēlētu vienā no labākajām sieviešu basketbola NCAA komandām — Sirakjūsas Universitātē

Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā

Basketbols

2016. gada 16. novembrī Rīgas 66. speciālās vidusskolas 2005. gadā dzimušo un jaunāku 4. – 5. klašu meiteņu basketbola komanda izcīnījusi II vietu Ziemeļu rajona starpskolu sacensībās!

Komandā spēlēja:

Mona Luīze Vītoliņa – 3.a

Heseda Brūklene – 4.a

Daniela Lēruma – 4.a

Beatrise Āboltiņa – 4.a

Made Ķirša – 4.a

Ieva Zelča – 5.a

Elizabete Slokenbrga – 5.a

Violeta Kaļinauska – 5.b

Darja Romanova – 5.b

Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā

Rīgas 66. speciālās vidusskolas 2001./2002. gadā dzimušo 8. – 9. klašu zēnu volejbola komanda izcīnījusi I vietu Ziemeļu rajona starpskolu sacensībās!

Līdz ar to komandai būs iespēja spēlēt Latvijas mēroga starpskolu sacensībās „Lāses kauss”, kas norisināsies 2017. gada 8. aprīlī Olimpiskajā Skonto hallē.

Komandā spēlēja:

Erlends Amoliņš – 8. a

Rolands Burgevics – 8. a

Niks Parfjons – 8. a

Jēkabs Ekhards – 9. a

Daniils Stepanovs – 9. a

Arkādijs Jurčuks – 9. a

Mārtiņš Pocis – 9. a

Elgars Jevsejevs – 9. a

Kristaps Vidvuds Malāniņš – 9. a

Lattelecom Rīgas maratona Latvijas Skolu kausa 2016 rezultāti:

KOPVĒRTĒJUMS

Aizputes vidusskola

Rīgas 66. speciālā vidusskola

Mārupes vidusskola

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas 49. vidusskola

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

Talsu Valsts ģimnāzija

Rīgas 64. vidusskola

Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola

Rīgas 19. vidusskola

Rīgas Hanzas vidusskola

Futbola skola

Rīgas 93. vidusskola

Rīgas 7. pamatskola

Āgenskalna Valsts Ģimnāzija

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola

Auces vidusskola

Engures vidusskola

Rīgas Franču licejs

Rīgas Juglas vidusskola

Rīgas Avotu pamatskola

Rīgas 21.vidusskola

RĪGAS SKOLAS

Rīgas 66. speciālā vidusskola

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas 49. vidusskola

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

Rīgas 64. vidusskola

Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola

Rīgas 19. vidusskola

Futbola skola

Rīgas 93. vidusskola

Rīgas 7. pamatskola

Āgenskalna Valsts Ģimnāzija

Rīgas 1.speciālā internātpamatskola

Rīgas Franču licejs

Rīgas Juglas vidusskola

Rīgas Avotu pamatskola

Rīgas 21.vidusskola

Dalibnieki

Image 1 of 3

2015./2016.mācību gads


Sacensību  rezultāti 2015./2016.m.g.

9.09. Ziemeļu rajona strapskolu sacensības Futbolā – apakšgrupu spēles

2004. dz. g. un jaunāki /4. – 5. kl./ – apakšgrupa

17.09. Ziemeļu rajona strapskolu sacensības futbolā – apakšgrupu spēles

2002. – 2003. dz. g.  /6. – 7. kl./ – 14:00 – apakšgrupa

13.09. Ziemeļu rajona strapskolu sacensības futbolā – apakšgrupu spēles

2000.– 2001. dz. g.  /8. – 9. kl./ – apakšgrupa

25.09. Olimpiskā diena – 9:00 Hanzas vidusskolā

Stafetes 2004. dz. g.un jaunāki 1. komanda – 54. vieta

Stafetes 2004. dz. g. un jaunāki 1. komanda – 61. vieta

Strītbols 2000. – 2001. dz. g. /zēni/– 15. – 21. vieta

Strītbols 2000.–2001. dz. g. /meitenes/ – 7. – 9.vieta

6.10. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

1996.–1999. dz. g.  /10. – 12. kl. jaunieši/   – apakšgrupa

14.10. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

1996.–1999. dz. g.  /10. – 12. kl. jaunietes/  – apakšgrupa

20.10. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

2000.–2003. dz. g.  /8. – 9. kl. zēni / – uz finālsacensībām

21.10. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā fināls

2000.–2003. dz. g.  /8. – 9. kl. zēni/  – III vieta Ziemeļu rajonā

22.10. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā

2000.–2003. dz. g.  /8. – 9. kl. meitenes/ – III vieta Ziemeļu rajonā

1.11.  Mežaparkā notika skrējiens Latvijai – Lāčplēšu kross – 2015, kas tika rīkots ar mērķi ievadīt patriotisma mēnesi – novembri – svinīgi patriotiskā un veselīgi aktīvā garā. Tautas distance, kas bija 2.5 km gara, kurā bija jāpārvar 5 šķēršļi – Melnā bruņinieka bedres, Kangara tīkls, Spīdalas slazds, Kokneša baļķis un Laimdotas laipa.

Krista Kļavniece 11.a klase – 11.vieta
Digna Strautmane   11.a klase – II vieta  Latvijā 
Fēlikss Oļeiņiks 11.a klase – 11.vieta

3.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā.  VEF RSS (VEF Rīgas skolu superlīga)

C divīzija /jaunieši 10. – 12. klase/ R66. vsk. – 9. vakara maiņu vsk. 62 : 54

4.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā. VEF RSS

C divīzija / jaunieši 10. – 12. klase       R66. vsk. – 28. vsk  59:47

5.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības stafetēs ”Drošie un veiklie”.

2004. dz. g. un jaunāki / 4. – 5. kl/ – apakšgrupa

6.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā. VEF RSS

C divīzija / jaunieši R66. vsk. – Iļģuciema vsk. 33: 63

10.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā –  apakšgrupu spēles

2002.– 2003. dz. g.  /6. – 7. kl. zēni/  –apakšgrupa

10.11. Rīgas pilsētas Starpskolu sacensības šahā 2002. – 2003.dz.g.

Skolas komandai – 5. vieta

Kristaps Reinis Strods – 5. a kl. – individuāli – 6. vieta

Matīss Jakseboga – 5. a kl. – individuāli – 17. vieta

12.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā  VEF RSS

C divīzija/ jaunieši      R66.vsk. – 31. vsk. 69:32
Komanda izcīnīja tiesības spēlēt B divīzijā. 
Komandā spēlēja:
Kristaps Salmiņš – 11. a
Žanis Belkins – 12. a
Einārs Maskalāns – 12. a
Oskars Jānis Štrobergs – 12. a
Karels Grigorjevs – 10. a
Aleksandrs Jevsejevs – 10. a
Fēlikss Oļejņiks – 11. a
Roberts Vītoliņš – 10. a
Nauris Liniņš – 10. a

12.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2004. dz. g. un jaunāki
Skolas komandai – 24. vieta
Atis Frīdenšteins Brīdiņš – 5. a kl. – individuāli – 9.vieta

13.11. Sporta festivāls bērniem un jauniešiem ar invaliditāti  ”Nāc un sporto sev par prieku” notika ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un LR IZM atbalstu. Sporta dienā Rīgas Olimpiskajā centrā piedalījās 329 dalībnieki no visas Latvijas.

Peldēšana:
Karels Grigorjevs – 10. a kl. – 25m brīvais stils –  15,09  – I vieta Latvijā
Karels Grigorjevs – 10. a kl. – 50 m brīvais stils – 35,35 – I vieta Latvijā
Aktivitātēs piedalījās: Ralfs Gansons, Toms Jakseboga – 1. a; Georgija Savenkovs – 1. b; Kristers Taupmans, Rūdis Rūķis, Mikus Porietis, Keita Gabriela Leimane, Ričards Edžus Leimanis, Nikita Baranovs – 2. a; Ivans Jermolajevs – 2. b; Santa Pole – 4. a; Marks Usāns – 5. a; Mila Kuzmina – 5. b; Elizabete Elza Kalniņa, Fricis Gustavs Alliks – 7. a; Diāna Kraukle – 7. b; Ērika Burija – 8. a; Matīss Veinbergs – 9. a; Sanija Smildziņa, Undīne Vēvere, Mārtiņš Zvidriņš – 10. a; Janeks Jānis Kondrovs, Pauls Rozīte – 11. a.

19.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā

2002. – 2003. dz. g.  /6. – 7. kl./ meitenes  – II vieta Ziemeļu rajonā
 Komandā spēlēja:
Ērika Možaiska – 6. b
Nikole Bogdanova – 6. b
Daniela Novikova – 6. b
Veronika Kaļinauska – 6. b
Roksolana Frolova – 7. b
Milana Šimanoviča – 7. b
Anfisa Apollinarija Vitjugova – 7. b
Valērija Ļaduhina – 7. b

3.12.  Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā. VEF RSS
B divīzija /jaunieši R66. vsk. – ĀVĢ   61: 83       

3.12. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā

2004. dz. g. un jaunāki /4. – 5. kl. meitenes/  – II vieta Ziemeļu rajonā
Komandā spēlēja:
Ieva Zelča – 4. a
Arina Šehovcova – 4. b
Darja Romanova – 4. b
Violeta Kaļinauska – 4. b
Anna Marija Toma – 5. a
Megija Čevere – 5. b
Vladislava Lazareva – 5. b
Daniela Barbaka – 5. b

4.12. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā VEF RSS

B divīzija / jaunieši      R66. vsk. – 84. vsk. 64:63
Komanda izcīnīja tiesības spēlēt A divīzijā.
Komandā spēlēja:
Kristaps Salmiņš – 11. a
Žanis Belkins – 12. a
Einārs Maskalāns – 12. a
Oskars Jānis Štrobergs – 12. a
Karels Grigorjevs – 10. a
Aleksandrs Jevsejevs – 10. a
Fēlikss Oļeiņiks – 11. a
Roberts Vītoliņš – 10. a
Nauris Liniņš – 10. a
Pauls Rūdolfs Stēga – 10. a


20.01. Ziemeļu rajona strapskolu sacensības basketbolā meitenēm

2000. – 2001. dz. g. /8. – 9. kl./ – apakšgrupa

22.01. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības basketbolā. VEF RSS (Rīgas skolu superlīga)

A divīzija / jaunietes R66. vsk. – 2. ģimnāzija – 35:59

19. 04. Rīgas bērnu ar speciālām vajadzībām kross Ēbelmuižas parkā.

2001.dz.g. un jaunāki – jaunākā grupa – meitenes – 500m

Helēna Amanda Brūvere 5.a – II vieta – 1:44,13

Laura Urdziņa 6.a – III vieta – 1:50,0

2000.dz.g.un vecāki – vecākā grupa – jaunietes – 1000m

Elza Alise Ēvele 10.a – I vieta – 4:04,56

Sintija Rēdliha 10.a – III vieta – 4:09,29

2000.dz.g.un vecāki – vecākā grupa – jaunieši – 1000m

Uģis Seļecovs 9.a – II vieta – 3:31,22

Dāvis Gerhards Korsikovs 9.a – III vieta – 3:36,21

21. 04. Ziemeļu rajona starpskolu Olimpiskās stafetes.

Pretstafete 10 x 60m

2002. – 2003. dz. g. / 6. – 7. kl./ – 10. vieta

2003. – 2001. dz. g. / 8. – 9. kl./ – 10. vieta

2004. – 1998. dz. g. / 10. – 12. kl./ – 9. vieta

Kopvērtējumā: 10 vieta

Stafete 4 x 200m /zēni/ jaunieši

2002.– 2003. dz. g. / 6. – 7. kl./ – 11. vieta

2000. – 2001. dz. g. / 8. – 9. kl./ – 10. vieta

1996. – 1998. dz. g. / 10. – 12. kl./ – 10. vieta

Kopvērtējumā: 10 vieta

Stafete 4 x 200m /meitenes jaunietes/ jaunieši

2002. – 2003. dz. g. / 6. – 7. kl./ – 12. vieta

2000. – 2001. dz. g. / 8. – 9. kl./ – 10. vieta

1996. – 1998. dz. g. / 10. – 12. kl./ – 6. vieta

Kopvērtējumā: 10 vieta